Chcesz pomalować swoj dom lub mieszkanie i szukasz odpowiedzialnej ekipy, której mozesz zaufac? Dobrze trafiles/as!

Malowanie Natryskowe

Malowanie natryskowe ścian i sufitów to nowoczesna, szybka i dokładna metoda polegająca na rozprowadzaniu farby specjalnym agregatem malarskim. Malowanie tą metodą pozwala na szybkie i dokładne pokrycie farba, różnych powierzchni – od sufitów aż po ściany z różnych materiałów.

Dzięki metodzie hydrodynamicznej możemy  osiągnąć zamierzony efekt w czterokrotnie krótszym czasie w stosunku do tradycyjnych metod malarskich.

Malowanie agregatem pozwala nam na osiągniecie bardzo dobrych efektów wizualnych, bez pasów, smug, mroczków i innych nieestetycznych efektów końcowych.

Używając agregatu malarskiego jesteśmy bardzo dokładnie pomalować nie tylko mieszkania, biura czy domu lecz oferujemy również malowanie drzwi, okien czy nawet mebli lub innych zabudów.

Malując natryskowo jesteśmy w stanie malować wszystkimi rodzajami farb, od farb akrylowych do wnętrz poprzez farby i lakiery do mebli, platisku czy metalu.

Koszt to ok. 17-23zł/m2 (z materiałem), w zależności od klasy i ceny użytej do malowania farby oraz malowanej powierzchni.

DCIM102GOPROGOPR2564.JPG

DCIM102GOPROGOPR2560.JPG

Gładzie metodą natryskową

Gładzie natryskowe to nowoczesna, bardzo szybka i dająca bardzo dobre efekty wizualne metoda, która polega na nakładaniu masy szpachlowej(gładzi) z pistoletu, pod dużym cisnieniem specjalnym agregatem do szpachlowania.

Dzięki temu, że masa szpachlowa jest rozprowadzana równiomiernym wachlarzem z agregatu a pożniej ściągana specjalnym nożami do wygładzania możemy uzyskać dużo lepszy efekt wizualny w stosunku do tradycyjnego i bardzo czasochłonnego nakładania gładzi ręcznie.

Największymi zaletami robienia gładzi metodą naszynową jest czas wykonania, który jest wielokrotnie krótszy od tradycyjnych metod.

Technologia ta sprawdzi się przedewszystkim w nowym budownictwie, lecz jest wykonywana również w nieruchomościach w rynku wtórnego, a nawet halach czy powierzchniach wielkogabarytowych

Koszt to 27-30zł/m2 (z materiałem)

Ścianki działowe z g-k i sufity podwieszane

Dzięki możliwosci rozpylania farby z agregatu jesteśmy w stanie pomalować nie tylko ściany i sufitu, lecz wszystkie elementy mieszkania czy domu.

Potrafimy polakierować drzwi, meble, dekoracje ścienne, sztukaterie ścienne i sufitowe oraz wiele innych elementów wystrojów wnętrza.

Jesteśmy w stanie polakierować uprzednio przygotowane elementy Twojego domu w każdym dostępnym na rynku kolorze, bez obaw o trawość powłoki malarskiej.

Koszt cena do ustalenia, prosimy o kontakt

Malowanie wałkiem

Malowanie wałkiem, to tradycyjna metoda malowania polegająca na rozprowadzaniu farby za pomocą wałka malarskiego. Umiejętne malowanie wałkiem pozwala na osiągniecie bardzo zadowalających efektów, lecz niestety w czasie dużo dłuższym od malowania natryskowego.

Malowanie wałkiem malarskim to metoda malowania, która świetnie sprawdzi się w przypadku chęci odnowienia już pomalowanej powierzchni ścian i sufitów.

Metodę tą stosujemy najczęściej w domach, biurach i mieszkania już zamieszkałych, gdzie nie ma możliwości wyniesienia wszystkich mebli, gdzie są już zabudowy meblowe i wszędzie tam gdzie malowania agregatem się nie sprawdzi.

Koszt to 22-27zł/m2 (z materiałem)

Zabezpieczanie

Przed każdą nasza pracą zabezpieczamy w Państwa domu wszystko co może tylko ulec zabrudzeniu lub zniszczeniu . Szczególną uwagę zwracamy na podłogi, które przykrywamy wysokiej jakości tekturą i/lub grubą folia. Dodatkowo szczelnie zabezpieczamy okna, drzwi, parapety, meble, listwy przypodłogowe i inne. Dodatkowo, jeżeli mieszkanie lub dom w, którym będziemy pracować jest obiektem zamieszkałym ściągamy lampy, włączniki, TV, obrazy oraz przestawiamy meble.

Jednym słowem – zabezpieczanie eliminuje niepotrzebny stres ze strony inwestora, dlatego przykładamy do tego etapu wiele uwagi, dbając o Twój dobytek i szanując Twoja pracę.

Koszt – ustalany indywidualnie.

Szlifowanie i gruntowanie

1.Gruntowanie

To najważniejszy etap we wszystkich pracach malarsko-szpachlarskich. To od niego zależy efekt finalny a nawet to czy wykonana praca jest zgodna z technologią budowlaną. Gruntowanie ścian nie tylko wzmacnia podłoże i sprawia, że przestaje być ono sypkie, lecz jest to przede wszystkim etap który wyrównuje nam chłonność podłoża, dzięki czemu farba rozprowadzana po ścianie schnie i utwardza się w jednakowym tempie, zapobiegając powstawaniu smóg. Przed nałożeniem jakiejkolwiek warstwy materiały na ścianie zawsze trzeba zagruntować. Gruntować można również natryskowo, co przyspiesza naszą pracę.

Koszt 4-5zł/m2 (z materiałem) w zależności od podłoża.

2. Szlifowanie

Szlifujemy tynki przed gruntowaniem i położeniem gładzi, w celu wyrównania powierzchni i „zrzucenia” z nich większych kamyczków Szlifujemy również same gładzie przed gruntowaniem a następnie malowaniem, w celu ujednolicenia powierzchni. Szlifujemy zawsze bezpyłowo najwyższej jakości szlifierka podłączoną do odkurzacza.

Koszt 3-5zł/m2 (z materiałem)

Umowa i wycena

Jesteśmy legalnie działającą firmą, dlatego zawsze podpisujemy z naszymi inwestorami proste i czytelne umowy. Określamy w nich zakres prac jak i termin zakończenia remontu.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zadzwoń a my przyjedziemy do Ciebie i zrobimy bezpłatną wycenę z materiałem.

Zaufani Partnerzy

Współpracujemy z producentami farb, materiałów budowlanych i narzędzi z najwyższej półki. Dzięki czego efekt naszych prac jest zawsze na najwyższym poziomie wizualnym i użytkowym. Ponadto oficjalnym partnerem firmy Flugger Polska.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz do pomalowania dom lub mieszkania i szukasz sprawdzonej ekipy, której możesz zaufac? Dobrze trafiłeś/aś, czekam na Twoją wiadomość lub telefon!

  IMIĘ *

  NAZWISKO *

  ADRES E-MAIL *

  NUMER TELEFONU

  TEMAT

  CZEGO POTRZEBUJESZ?