Chcesz pomalować swoj dom lub mieszkanie i szukasz odpowiedzialnej ekipy, której mozesz zaufac? Dobrze trafiles/as!

Kim jesteśmy i dlaczego malujemy?

Nazywamy sie FinitoHome i jesteśmy dwuosobowym zespołem młodych fachowców, którzy od 10 lat zajmują się malowaniem, suchą zabudową i szpachlowaniem. Z powodu bardzo dużej ilości nierzetelnych wykonawców na rynku postawiliśmy na jakość i profesjonalizację swoich usług co okazało się strzałem w dziesiątkę. Wykonujemy usługi dla osób, które cenią sobie fachowość, rzetelność a także szukają osób, którym można zaufać.

Naszym celem jest wykonanie każdego zlecenia bardzo dokładnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i oczekiwaniami inwestora. Na malowaniu, suchej zabudowie i szpachlowaniu znamy się bardzo dobrze, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu branżowych szkoleniach i eventach organizowanych przez wiodące marki na rynku.

Naszym zdaniem, dobrze wykonana praca to taka, która została uprzednio zaplanowana i wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną. Bardzo ważne jest aby przy każdym zleceniu budowlanym trzymać się etapów poszczególnych prac. Dzięki temu, współpracując z nami masz pewność, że każdy etap zostanie wykonany po kolei i zgodnie z sztuką budowlaną.

Ponad to, stale inwestujemy w markowy sprzęt budowlany w najwyższej półki – to nasza mała obsesja. Dzięki takim narzędziom, każda nasza praca przebiega w czystości i z najwyższą dokładnością. Dużym ułatwieniem są systemy narzędzi z odkurzaczem, które odsysają pył i kurz nie tylko przy wierceniu, lecz również podczas szlifowania gładzi. Na skutek tego miejsce naszej pracy zawsze jest czyste, schludne i dobrze zabezpieczone przed zniszczeniem czy pyłem.

Jesteśmy oficjalnym partnerem i wykonawcą renomowanej marki farb premium firmy Flugger.

Poznaj naszą ekipę!

Zatrudniamy tylko sprawdzonych i zaufanych ludzi, wszyscy dobrze sie znamy i pracujemy w świetnej atmosferze!

Piotr Kalinowski
Piotr KalinowskiWłaściciel
Jest właścicielem firmy FinitoHome. Ma obsesje na punkcie malowania i wszystkiego do związane z wnętrzami. Prywatnie jest instruktorem sztuki walki Capoeira. Kocha podróże.
Adrian
AdrianMalarz
Jest osobą dokładną i nie boi się wyzwań. Lubi pracować i zawsze można na Nim polegać.
Ewelina Latra-Kalinowska
Ewelina Latra-KalinowskaArchitekt wnętrz
Właścicielka biura projektowego www.latre.pl
Pomaga naszym klientom w dobrze kolorów, często też projektując całe wnętrza.

Ostatnie realizacje

Poniżej przedstawiamy trzy nasze ostatnie realizacje. Zarówno domy prywatne jak i mieszkania. Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć więcej zdjęć i przejść do galerii.

Opinie naszych klientów

„Dobrze malują i szpachlują. Dysponują nowoczesnym sprzętem. Zabezpieczenie pomieszczeń wzorowe. Wysoka kultura osobista. Polecam”

PANI CELINA • MARKI DOM

„Polecam firmę FinitoHome. Prace obejmowały gladzie i malowanie. Remont został wykonany na najwyższym poziomie. Świetny kontakt i kultura osobista. Prace poszły sprawnie i zgodnie z planem. Serdecznie polecam.”

PAN FILIP • BIAŁOŁĘKA DOM

„Polecam Pana Piotra, solidny, słowny, staranny i znający się na swojej pracy fachowiec.”

PAN MARIUSZ

„Z pewną obawą podchodziłam do wybierania fachowców przez serwis internetowy, ale zupełnie niepotrzebnie. Pan Piotr, pomimo dość młodego wieku, okazał się być świetnym fachowcem, doskonale znającym się na swojej pracy. Naprawił to, co źle zrobili Jego poprzednicy, wykonał pracę sprawnie, szybciej niż zakładaliśmy i zostawił po sobie nieskazitelny porządek. Cały czas byliśmy w kontakcie, na bieżąco miałam wszystkie informacje na temat tego, jak postępują pracę w domu. Polecam gorąco i bez żadnych obaw! Sama również zamierzam skorzystać z usług Pana Piotra ponownie.”

PANI MONIKA

„Piotr wykonał u mnie malowanie – pracę wykonał sprawnie i fachowo. Co ważne, potrafił zadbać o staranne oklejenie mieszkania i nie upaćkanie mebli, a w mieszkaniu trochę ich jednak było. Doradził z farbą, miał niezłe rozeznanie. Ze wszystkich zakupów rozliczyliśmy się na podstawie faktur, a robotę wycenił uczciwie i bez naciągania. Dobry kontakt, bez zawracania głowy – polecam”

PAN JAN

Zaufani Partnerzy

Współpracujemy z producentami farb, materiałów budowlanych i narzędzi z najwyższej półki. Dzięki czego efekt naszych prac jest zawsze na najwyższym poziomie wizualnym i użytkowym. Ponadto oficjalnym partnerem firmy Flugger Polska.

NAPISZ DO NAS!

Potrzebujesz kogoś kto pomaluje Twój dom lub mieszkanie? Szukasz kogoś komu możesz zaufać? Idealnie trafiłeś/aś, napisz do nas a odezwiemy się w ciągu jednego dnia i rożwiążemy Twój problem!

  IMIĘ *

  NAZWISKO *

  ADRES E-MAIL *

  NUMER TELEFONU

  TEMAT

  CZEGO POTRZEBUJESZ?